Najlepsze automaty online 2017 roku

Znalezienie najpopularniejszych automatów online- jak proste to jest?

Z dużą liczbą slotów online na rynku kasyn online jest to prawdziwym wyzwaniem w znalezieniu gier, które są zarówno zabawne, jak i mają wysoki poziom powrotu do stawek dla graczy. Świetna gra online to nie tylko dynamiczna i zabawna rozrywka, ale też przynosi przyzwoite wygrane! Znalezienie najpopularniejszych automatów do gry w dowolnym momencie może stanowić wyzwanie. Progresywne jackpoty są trafione, programiści gier hazardowych, jak Netent i Microgaming wypuszczają nowe gry co miesiąc, a premie mają możliwość odwrócenia brzydkiego kaczątko do łabędzia w mgnieniu oka. Aby pomóc ci znaleźć nie tylko najpopularniejsze gry slotowe, ale także najlepsze, oto krótka lista automaty online która zawiera najpopularniejsze gry slotowe dostępne w 2017 roku.

Stunning Hot to automat online z wielkimi wygranymi

Z taką nazwą jak Stunning Hot ta gra slotowa powinna być o gorących modelach, imprezach na plaży i jeszcze więcej gorących modeli. Nie rozczaruj się, kiedy otworzysz grę i zobaczysz prostą, 5-liniową wersję z klasycznymi, retro symbolami slotowymi i nie ma żadnej rundy bonusowej, która ma zostać uruchomiona. Co jest tak wspaniałe lub gorące w tej grze można zapytać? Cudownie jest fakt, że ten krewny od Sizzling Hot daruje 1000 x sumę wypłat dla 5 Lucky Sevens na linii wypłat i gorącą 100 x całkowitą wypłatę za 5 gwiazdek rozproszonych na bębnach slotowych.

Automat online Castle Builder to slot bogaty w średniowieczne legendy

Średniowieczne legendy są bogate w piękne księżniczki, potężnych królów i zacięte bitwy odważnych rycerzy z smokami z oddechem ognia. Możesz spodziewać się tego samego działania w Castle Builder, ale średniowieczny temat idzie o krok dalej. Ta progresywna wielopoziomowa gra slotowa wyznacza nowe standardy w grach, ponieważ twoje działania mają bezpośredni wpływ na nagrody. Twoim zadaniem jest zbudowanie najdroższego zamku dla córki króla i jej przyszłego małżonka, używając najcenniejszych materiałów. Będziesz także musiał wybrać najlepszego kandydata małżonka i otrzymać nagrodę w złocie poza pomiarem w zamian.

Karaoke Party- wesoły automat online odpowiedni dla wszystkich

Karaoke Party to najnowsza gra slotowa wideo z elementami muzycznymi pochodząca z Microgaming. Ale nie martw się, nie będziesz musiał śpiewać, aby wygrać w tej grze, symbole śpiewaków karaoke zrobią to za ciebie. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i bankrolli, ten 9 liniowiec może zapłacić dużo, ponieważ gracze mogą wygrać do 30 darmowych obrotów z potrójnym mnożnikiem. Microgaming zawsze ma asa w rękawie, więc każda dzika wygrana zostanie podwojona w wypłatach, aż do 150 000 monet.